Producenci
Pierścionek r 17 naturalne kianity szafiry granat
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Specyfikacja produktu | |
|---|---|
| Typ biżuterii | Pierścionek |
| Styl | Artystyczny, kolorowy |
| Materiał | Srebro próby 925 pozłacane 14K białym złotem |
| Kamienie | Naturalne kianity, szafiry Songea, granat (rodolit) |
| Waga | 7,16 g (kamienie + srebro) |
| Wymiary pierścionka | 23 x 23 mm |
| Rozmiar kamieni | 1,5 do 5 x 3 mm |
| Rozmiar | 17 |
| Pochodzenie kamieni | Nepal |
| Obróbka kamieni | Niepodgrzewane (unheated) |
Artystyczny pierścionek, który zachwyca kolorystyką i elegancką formą. Wykonany ze srebra próby 925, pokryty szlachetną warstwą 14-karatowego białego złota, stanowi luksusowy i wyrazisty akcent w każdej stylizacji.
W centralnej kompozycji znajdują się naturalne kianity, szafiry Songea oraz granat (rodolit) – kamienie o intensywnych, głębokich barwach, które doskonale ze sobą kontrastują, tworząc efektowną mozaikę. Pierścionek ma wymiar 23 x 23 mm i został zaprojektowany z myślą o miłośnikach niebanalnej biżuterii.
Wszystkie kamienie użyte w tej kompozycji są naturalne i niepodgrzewane (unheated), dzięki czemu zachowują swoje autentyczne właściwości i kolor. Precyzyjne wykonanie oraz artystyczne wzornictwo sprawiają, że model ten będzie idealnym wyborem zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje.
To nie tylko biżuteria – to wyraz osobowości. Świetnie sprawdzi się jako oryginalny prezent lub wyjątkowy dodatek do Twojej kolekcji.
Nasz sklep jubilerski online zaprasza do zakupów!
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaproszenie do Songea-gems
Zapraszamy również do naszego drugiego sklepu: Songea-gems.pl
Znajdą w nim Państwo ponad 1400 ofert.